רימייק גאוני לפתיח של הסדרה 'יורשים' עם סצנות מהסדרה 'סיינפלד'

לעיתים אנחנו מוצאים ברשת דברים כל כך גאוניים שחשוב לנו להציף אותם על פני השטח ולא לתת להם לשקוע במצולות האינטרנט, ב-URL שכוח אל ב-youtube. מישהו חייב להעביר את זה הלאה ולספר לעולם על הדברים האלה, וזה בדיוק מה שאנחנו עושים היום עם הסרטון הגאוני שעלה בערוץ היוטיוב של eames kolar.

מדובר בסרטון רימייק לפתיח הסדרה המעולה של רשת HBO 'יורשים', למי שאיכשהו לא מכיר את הסדרה נתחיל ונאמר עזבו הכל ותתחילו בבינג' כי לפי דעתי זאת הדרמה הכי טובה שיש כיום בטלוויזיה. מישהו שאני מכירה אמר לי לפני כמה זמן משפט מאוד נכון בנוגע לסדרה הזאת, "אתה יודע שזו סדרה מושלמת כשיש לה את הפתיח הכי טוב ואייקוני בהסטוריה של הטלוויזיה" וזה סופר נכון בנוגע ל'יורשים', בכל פעם שיש את הפתיח אני לא מוותרת עליו ומריצה קדימה, יש בו משהו ממכר.

הרימייק שעלה בערוץ היוטיוב לוקח את הפתיח האדיר של יורשים ומלביש עליו בצורה מושלמת סצנות מפורסמות מהסדרה סיינפלד. ממש כמו הפתיח המקורי של יורשים, הבמאית שיצרה את המאשאפ הזה גרמה לו להיראות כאילו מדובר בקטעי וידאו ביתיים ישנים בהם כולנו נראים במצב תמידי של חוסר נוחות. אם גם אתם חובבי יורשים וסיינפלד זה פשוט מעדן טלוויזיוני כיפי שאתם בטוח תהנו ממנו.

מוזמנים לכתוב לנו בתגובות מה חשבתם על הסרטון והאם יש לכם פתיח מושלם אחר של סדרות שהם כל כך טובים שאתם לא מדלגים עליהם.

כתיבת תגובה