עובדות שלא ידעתם על מוזיקת 'היפ הופ'

היום החלטנו לתת לכם קצת אינפורמציה על סגנון מוזיקלי שמכירים אותו בשם אבל לא תמיד יודעים מה המקור שלא ומסתבר שיש לו שורשים מעניינים במיוחד. תמשיכו לקרוא ותגלו כמה עובדות שבטח לא ידעתם.

הרבה אנשים לא יודעים באמת מה זה 'היפ הופ', אבל אם תשאלו אותם על ראפרים מפורסמים כמו אמינם או ריהאנה הם ישר ידעו על מה ומי אתם מדברים. אנשים חושבים שהיפ הופ זה תרבות של ללבוש בגדים יקרים או להיות קשוחים במדיה החברתית או להתקשט בתכשיטים מפוארים עם מכוניות כדי להראות את ההצלחה שלהם ̶ אבל זה לא תמיד קשור לזה! כל אמני ההיפ הופ יצירתיים עם המילים שלהם ̶ הם מספרים סיפורים דרך הסגנון המוזיקלי הזה.

היפ הופ הוא סגנון מוזיקלי המורכב ממוזיקת ראפ שהופיעה בשנות ה-70. הוא נוצר עם דגש על אלמנטים ווקאליים. היפ הופ מקורו כסגנון ג'מייקני של מוזיקת דאנסהול. מאוחר יותר הוא הושפע מ"טוסטינג" – שהוא עוד ז'אנר מוזיקה ג'מייקני – וממוסיקת הדיסקו האמריקאית.

לעתים קרובות, ראפרים משתמשים בז'אנר המוזיקלי הזה למילים שלהם מכיוון שהוא מאפשר מילים בקצב מהיר, וזה מה שהם רוצים לדבר עליו בשירים שלהם. ההיסטוריה של ההיפ הופ החלה עם הופעתו של DJ Kool Herc בשנת 1973. הוא היה אחד מהדיג'ייז הראשונים שהכניסו את הסגנון המוזיקלי הזה לסטים שלו במסיבות ובמועדונים עם זמני נגינה ארוכים במהלך הסטים שלו.

מאוחר יותר, הוא הביא את הראפר קולה לה רוק בתור ה-MC שלו. יש לו שורשים בתרבות האפרו-אמריקאית, בתרבות הג'מייקנית ובפאנק רוק אמריקאי. סגנון מוזיקלי זה השפיע על סגנונות פופולריים רבים אחרים של מוזיקה כמו ראפ, R&B ופופ.

עכשיו כשלמדתם קצת על מה זה היפ הופ ומה המקור שלו אתם טיפה יותר חכמים ואנחנו מאשרים לכם לחזור לשגרת היום שלכם.

כתיבת תגובה