3 הצגות נהדרות שכדאי לכם לבדוק השנה

אם אתם אנשים שאוהבים תיאטרון אתם ממש הולכים לאהוב את הכתבה הזאת. החלטתי היום לתת לכם רשימה קצרה ואיכותית שכוללת 3 הצגות מומלצות שכדאי לכם לבדוק השנה.

ההצגות שבחרתי הן הצגות מוסיקליות, קצביות מלאות בשירים כיפיים שיגרמו לכם להזיז את הישבן על הכיסא בזמן ההצגה. הרשימה לא מסודרת על פי דירוג מסוים וסביר להניח שאני אוסיף לה במהלך החודשים הקרובים הצגות נוספות מכיוון שאני מתכננת כבר לבדוק מספר הצגות ששמתי עליהן עין כבר תקופה.

עכשיו בואו נתחיל עם הרשימה שלנו – קבלו 3 הצגות שרצות כרגע ואסור לכם לפספס בתקופה הקרובה

Credit: Pixabay

הלהקה

מחזמר מלא כוכבים צעירים שאת חלקם ראינו בתחרויות הריאליטי מוזיקה בשנים האחרונות (הכוכב הבא, אקס פקטור וכו'). המחזמר הזה בבימויו של צדי צרפתי הוא עיבוד חדש, קיצבי וכיפי לסרט הנוסטלגי שכולנו מכירים 'הלהקה' ואין סיכוי שלא ראיתם אותו.

הסיפור הוא אותו סיפור של להקה צבאית בתקופה של אחרי מלחמת ששת הימים, להקת החיילים הכישרוניים עוברים מבסיס לבסיס ומרימים את המוראל של החיילים. תוך כדי יש אינטריגות, אהבות, מלחמות על תפקידים ועוד המון מרכיבים שהופכים את ההצגה הזאת לדבר הכי כיפי שאתם תראו בתקופה הקרובה.

בין השחקנים של המחזמר אולי תזהו את ענבל ביבי (אקס פקטור), ים רפאלי (אקס פקטור), שי המבר (הכוכב הבא), נופר סלמאן (הכוכב הבא) ועוד רבים וטובים.

אפס ביחסי אנוש

עיבוד תיאטרון מצחיק, מהנה ומפוצץ בשחקנים מוכרים וכישרוניים לאחד הסרטים הכי מצליחים של השנים האחרונות בקולנוע 'אפס ביחסי אנוש'. בתפקידים הראשיים של ההצגה מככבות משי קליינשטיין, מגי אזרזר, דיאנה גולבי (כוכב נולד והכוכב הבא), רון שחר, אלונה סער (המפקדת) ועוד.

ההצגה היא בעתם קומדיה מוזיקלית שמתארת סיפור של שלוש חיילות שבורות בבסיס שכוח אל בדרום הארץ. דפי היא החיילת המפונקת, אחראית נייר וגריסה, שמנסה לעשות הכל על מנת לעבור לשרת בקרייה בתל אביב. חברתה זוהר, היא משקית דואר ובין היתר גם קיבוצניקית חדת לשון, שנלחמת למצוא אהבה. החברה השלישית היא רמה הקצינה, המפקדת של דפי וזוהר, שמנסה לעזור לדפי להשיג את הקידום שיא כל כך רוצה.

גם אם במקרה ראיתם את הסרט אפס ביחסי אנוש (וסביר להניח שכבר ראיתם) אל תוותרו על החוויה הנהדרת של ההצגה הזאת. הנאה מובטחת.

לעבור את הקיר

עוד עיבוד מעולה שעשו בתיאטרון בית ליסין לסרט ישראלי שובר קופות מהשנים האחרונות, הפעם מדובר בסרט 'לעבור את הקיר' (בכיכובם של נועה קולר המדהימה ועוז זהבי). את התפקיד הראשי של נועה קולר תופסת בהצגה ספיר סבן המעולה. למי שלא מכיר את הסרט או צריך ריענון על הסיפור הכללי, מדובר בקומדיה מוזיקלית שמתארת סיפור משעשע על בחורה בשם מיכל, שהארוס שלה מבטל את החתונה שלהם מספר שבועות לפני המועד.

מיכל נתקעת עם לב שבור אך באופן מפתיע מחליטה לסמוך על האמונה שלה שהכל יהיה בסדר ואלוהים ידאג להביא לה את בחיר ליבה לחופה אשר מתוכננת לתאריך המיועד. היא אומרת לחברותיה ומשפחתה שהיא לא משנה את התוכניות וכל שעליה לעשות זה למצוא את החתן שלה עד תאריך החתונה.

מרגע זה מיכל יוצאת למסע מצחיק ומרגש עם דייטים הזויים, נסיעה לאומן, אימא מודאגת, חברות במבחן, כוכב ידוע, חבר ילדות ומעל לכל שאלה אחת גדולה: האם כאשר מיכל תעמוד ביום החתונה מתחת לחופה, יעמוד לצידה החתן שנשלח אליה?

הגענו לסוף הרשימה שלי וסביר להניח שהרשימה עוד תתעדכן בחודשים הקרובים כשאני אפנק את עצמי בעוד הצגות שאני מתכננת ללכת אליהם. אם יש לכם המלצות נוספות להצגות שאסור לפספס אני אשמח שתכתבו לי בשרשור התגובות ואולי אני אבדוק אותן.

כתיבת תגובה